درباره راهبرد صنعت پادیز

درباره ما

شرکت راهبرد صنعت پادیز با بیش از بیست سال تجربه کار مدیران در سال 1382 ثبت و به عنوان پیمانکار عمومی جهت اجرای پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی، خطوط لوله و انتقال، نیرو و کارخانجات صنعتی تاسیس گردید. این شرکت در طی سالهای فعالیت خود در پروژه های معظم کشور حضوری دائمی داشته و با بهره مندی از پرسنل متخصص و کارآزموده و به کارگیری ماشین آلات و تجهیزات مرتبط همواره سعی در انجام پروژه ها و مسئولیت های محول شده با حداکثر کیفیت در کوتاه ترین زمان داشته است. هدف اصلی مدیران و سهامداران این مجموعه همواره بر لزوم ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات ارائه شده با بیشترین صرفه اقتصادی به کارفرمایان بوده و در این راه سعی و تلاش مستمر خواهد نمود.

جهت حصول اطمینان از تحقق اهداف ذکر شده ، کلیه فعالیتهای ستادی و اجرایی شرکت، تحت نظامنامه مدیریت یکپارچه مبتنی بر استانداردهای مدیریتی اخذ شده ISO 9001:2008 ، ISO14001:2004 انجام می گردد و به منظوررعایت بهداشت حرفه ای کارکنان و اصول ایمنی بر مبنای استاندارد های ملی و بین المللی در همه پروژه ها همچنین اطمینان از عدم وارد آوردن هر گونه لطمه و خسارت به محیط زیست و حفظ سلامتی کارکنان و ساکنان مجاور محل اجرای پروژه، مفاد گواهینامه های مدیریت بهداشت حرفه ای ، ایمنی و زیست محیطی OHSAS 18001:2007 و گواهینامه بهداشت ، ایمنی و محیط زیست HSE-MS در همه ارکان اجرا می گردد.
ضمناً شرکت راهبرد صنعت پادیز دارای رتبه صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی جهت اجرای پروژه های پالایشگاهی، خطوط لوله،  تاسیساتی و نیروگاهی و همچنین گواهی صلاحیت شرکتهای پیمانکاری و خدماتی از شرکت ملی گاز ایران جهت اجرای پروژه های خطوط انتقال گاز و نیرو می باشد.